Editördenİş ve Finans

2021 Yılında Yükseliş Potansiyeli Taşıyan Altcoinler ve Sebepleri

Arnold'a göre 2021 yılına hangi kripto paralar damga vuracak? Açıkladığı kripto paralarda bu potansiyeli görmesinin sebepleri neler?

Kripto para analisti Austin Arnold, 615 bin aboneye sahip “Altcoin Daily” isimli YouTube kanalında yayınlanan videoda 2021 yılında potansiyel gördüğü kripto paraları açıkladı.

Peki, Arnold’a göre 2021 yılına hangi kripto paralar damga vuracak? Açıkladığı kripto paralarda bu potansiyeli görmesinin sebepleri neler?

2021 Yılında Yükseliş Potansiyeli Taşıyan Altcoinler ve Sebepleri

Bitcoin:

Kurumlar isimler ve yatırımcılar şu anda BTC’ye aç durumda… Bitcoin ETF (borsa yatırım fonu) onaylanması ise bitcoin için bir eşik noktası.. Bitcoin ETF (borsa yatırım fonu)’inin onaylanması durumunda ise rekor bir artış olabilir.

Decentraland ve Sandbox:

Son dönemde NFT oldukça popüler ve yaygınlaşmaya devam ediyor. NFT ise sanal gerçeklik ile ilintili durumda… Bu iki altcoin de sanal gerçeklik dünyasında oldukça ön planda.. Bu nedenle NFT’nin yükselişinden yararlanıp rekor kırma potansiyeli bulunuyor.

The Graph:

3 aydır aktif olan The Graph, 160’dan fazla endeks ile 6.000 delegeye sahip bulunuyor. The Graph’ın Kısa zamanda, rekor seviyedeki yükselişini dikkate almak gerekiyor.

Ethereum:

Ethereum’a yatırım yapan kurumsal yatırımcı oldukça arttı. Bu da kurumsal yatırımcının Ethereum’a geçiş yaptığını gösterebilir. ETH 2.0 ile birlikte ise rekor bir fiyat görülebilir.

Cardano:

Cardano ekosistemi büyümesini sürdürüyor. Bu büyüme ile birlikte nisan ayındaki gelişmelerin etkisi ile rekor bir fiyat görebiliriz.

TrustSwap:

Trustswap, yatırımcı üzerindeki güvenirliliğini gün geçtikçe artırıyor. Şimdiden Trustswap üzerinde 700 milyon dolarlık token kilitlenmesi bu güvenin göstergesi…

Polkastarter ve SuperFarm:

Yeni projelerin giriş yapma platformu olarak bilinen Polkastarter, projelerin Polkadot’ta sermaye artırmasına olanak tanıyor. SuperFarm burada başlatıldı. Özelikle NFT FOMO’su ile birlikte SuperFarm’dan rekor görebiliriz.

Chainlink:

Son dönemde Top 10’nun dışında kalan Chainlink geçtiğimiz günlerde Filecoin ile entegrasyon imzaladı. Bu entegrasyon ile birlikte Chainlink’te bir yükseliş olabilir.

Polygon:

Polygon ekosistemi büyümeye devam ediyor.  Eski adı MATIC olan proje kısa süre önce Ocean Protocol ile ortaklık imzaladı. Bu ortaklık ile birlikte gas ücretlerini düşürmek için bir adım atmış oldu.

ÖNEMLİ UYARI

Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve fepisto.com sorumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu