Teknoloji

YouTube Videoları Nasıl İndirilir? (2020)

YouTube videolarını indirmek mi istiyorsunuz? YouTube videolarını nasıl indirebileceğinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

YouTube,içerik üreticilerinin en büyük sorunlarından birinin telif hakları olduğunu söyleyebiliriz. YouTube’da kendinize ait olmayan herhangi bir içeriği indirip, kendi hesaplarınız üzerinden paylaşmanın telif hakkı ihlali olduğunu hatırlatalım. Fakat beğendiğiniz bir içeriği paylaşmamak kaydı ile kendiniz için indirebilirsiniz.

YouTube, bu tür indirmeler için ücretli olan YouTube Premium servisini kullanıcılara sundu. İnternet dünyasında herşeyin alternatifi olduğu gibi YouTube Premium’unda çeşitli alternatifleri mevcut… Bir çok websitesi, Android ve iOS uygulaması ile YouTube’dan video indirebiliyorsunuz. Fakat Android ve iOS uygulamaları üzerinden video indirme işlemi ciddi güvenlik problemleri yaratıyor.

Bu nedenle yazımızda,bilgisayarınız veya telefonunuzun internet tarayıcısı (chrome,firefox,edge,opera vb..) üzerinden ulaşabileceğiniz websitelerinden YouTube videoları nasıl indirilir buna değineceğiz.

VDYouTube

YouTube video indirme

VDYouTube platformuna “BURADAN” girdikten sonra;

ADIM 1: Youtube’dan indirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayıp görsel 1’de yer alan bölüme yapıştırın.

ADIM 2: GO butonuna bastıktan sonra videonuzun görüntüsü görsel 2’deki gibi karşınıza gelecektir.Sayfayı aşağı doğru kaydırdıktan sonra karşınıza görsel 3’de yer alan indirme seçenekleri gelecek.

ADIM 3: Videonuzu hangi çözünürlükte indirmek istiyorsanız. Onun yanındaki download butonuna tıklayınız. İndirme hemen başlayacaktır.

Savefrom

YouTube video indirme

Savefrom platformuna “BURADAN” girdikten sonra;

ADIM 1: Youtube’dan indirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayıp görsel 4’de yer alan bölüme yapıştırın.

ADIM 2: URL’yi yapıştırdıktan sonra videonuzun görüntüsü görsel 5’deki gibi karşınıza gelecektir. Görsel 5’de gördüğünüz İNDİR butonuna tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.

EK BİLGİ: Videonuzu alternatif bir çözünürlükte indirmek istiyorsanız. Görsel 6’daki oku tıklayarak diğer çözünürlükleri görebilirsiniz.

KeepVid

YouTube video indirme

KeepVid platformuna “BURADAN” girdikten sonra;

ADIM 1: Youtube’dan indirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayıp görsel 7’de yer alan bölüme yapıştırın.

ADIM 2: URL’yi yapıştırdıktan sonra videonuz ile bilgiler görsel 8’deki gibi karşınıza gelecektir. Görsel 8’de gördüğünüz BEST DOWNLOAD butonuna tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.

Y2Mate

YouTube video indirme

Y2Mate platformuna “BURADAN” girdikten sonra;

ADIM 1: Youtube’dan indirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayıp görsel 9’da yer alan bölüme yapıştırın.

ADIM 2: URL’yi yapıştırdıktan sonra videonuzun görüntüsü ve indirme şeçenekleri görsel 10’daki gibi karşınıza gelecektir. Tercih ettiğiniz seçeneğin yanındaki İNDİR butonuna tıklayınız. Görsel 11’de gördüğünüz converting penceresi gelecek karşınıza.. Bu aşamada hiçbir işlem yapmadan bekleyiniz.

ADIM 3: Görsel 12’de gördüğünüz İNDİR butonuna tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu